Proč právě já píšu blog?

Proč právě já píšu?

Plavu, učím lidi plavat, mluvím o plavání, ale ještě o něm nepíšu. Tak to zkusím.

Znáte to. Narodí se vám dítě a vy už pomaličku začínáte přemýšlet, jaký kroužek, jakou aktivitu s ním budete navštěvovat. Cvičení a plavání jsou teď velmi moderní. Ale kam chodit? Kde to je nejlepší? Jak poznám, že je to to nejlepší právě pro mě? Nakonec si vyberete – a buď jste spokojeni, nebo nejste,
a tak s plaváním přestanete.

Ta nespokojenost může pramenit z mnoha důvodů, nemusí to být zákonitě kvalitou instruktora, může to být také mírou vaší připravenosti a informovanosti ohledně kojeneckého plavání.

A tak nikam nechodíte, maximálně jednou za čas na koupaliště nebo do místního aquaparku. Díváte se na jiné děti, které skáčou do vody a užívají si. Ale teď už je pozdě na to, začít plavat, myslíte si.

Začíná plavání se školkou. Přemýšlíte, jestli svého potomka také přihlásit. Kolik dětí má ta instruktorka na starosti? Když s ním jdu sama na bazén, mám co dělat, abych ho uhlídala. A teď tam pojede celá školka. Jak to asi udělají? Co když se někomu něco stane? Co když ho budou nutit skákat? Nemá rád vodu na obličeji. Co když bude plakat? Tak raději tuto možnost odmítnete – ještěže to není povinné.

Ale ve škole už plavání povinné je. Co teď? Pořád nic neumí, jen si rád hraje ve vodě. Co mu dát s sebou? Na co ho připravit? Jak to budou dělat, když tam jede téměř celá škola? Kdo ho bude hlídat? Tak mu raději napíšete omluvenku, najdete bradavici, vymyslíte alergii na chlór a navštívíte lékaře.

Opět jste své dítě uchránili od zbytečného stresu.

Najednou je dospělé a plavat stále neumí. Teď přichází ten pravý stres. Je to trapné. Kde a jak se to můžu naučit? Každý to umí, jen já ne.

Toto jsou pravidelné příběhy mých zákazníků. A proto jsem se rozhodla psát tento blog a odpovídat zde na všechny vaše možné i nemožné otázky. Pro začátek mám pro vás připravených neuvěřitelných 92 témat, která vás zajímají.

Na mém blogu vám budu postupně odpovídat na vše, co se týká výuky plavání, aby už se nikdy nestalo, že někdo z vás nebo z vašeho okolí nebude umět plavat a nebude vědět, jak a kde začít.

PLAVAT SE MŮŽE NAUČIT KAŽDÝ!

Nemám patent na rozum, jen jsem zvídavá. Většinu toho, co vím a znám, mám ověřeno v praxi. Stylem: Á, to je novinka, to vyzkouším. AHA, tak tohle nefunguje. A zase něco přečtu nebo vidím a vyzkouším. Více o mně si můžete přečíst zde.


 

 

 

 

Už 18 let žiju u vody, voda mě provází téměř na každém kroku. Specializuji se na výuku plavání od batolátek po seniory. Jsem autorkou eBooku Ve vodě jsem jako doma. Díky zkušenostem dokáži přistupovat ke svým zákazníkům s úctou a respektem. Zároveň však předávám radost a pohodu z plavání. U mě se prostě naučí plavat každý. Má práce je mou vášní, mí klienti jsou má rodina. Můj příběh si přečtěte tady >>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů