Pro média

Nabídka témat pro články a rozhovory: 

 • On-line maraton v plavání na suchu
  Této akce se zúčastnilo 167 aktivních cvičících. Společně jsme vybrali 12085 korun pro Klub svobodných matek a budeme ji znovu opakovat 6. 12. od 6:00 do 18:00.
 • Co lidé nejčastěji řeší ve vztahu k plavání?
  Jak se připravit na plavání, abyste si ho zamilovali na první dobrou. Co očekávat, co si připravit a jak začít pravidelně plavat.
 • Jak poznám dobrého instruktora plavání?
  Na co se zaměřit. Co si zjistit. Jaké otázky položit. Abyste měli hned všechny informace a mohli se správně rozhodnout, který instruktor plavání je právě pro vás ten pravý.
 • Tipy a rady jak překonat strach z plavání.
 • Rady jak začít s plaváním.
  Inspirace k akci, rozhodnutí a první zdárné vyplutí pro rodiče malých dětí, neplavce i seniory.
 • Jaké jsou možnosti on-line plavání
  Způsob jakým jsou předávány informace, jak on-line plavání využít ve svůj maximální prospěch.
 • Covid - 19 a podnikání ve volnočasových aktivitách
  Jak se ve výuce plavání podniká? Jak se v ní podniká v době Covid - 19? Co nám instruktorům tato situace dává a co nám bere.
 • Covid - 19 a plavání
  Co můžeme dělat v situaci, kdy jsou bazény zavřené. Jak pečovat o své zdraví. Jak se udržet stále aktivní a v dobré fyzické i psychické kondici.
 • Můj osobní příběh
  Co mě vedlo k založení plavecké školy a proč své znalosti předávám on-line. Jaký je systém mé hravé výuky plavání? Co se díky ní rodiče i děti naučí. Co pochopíte a jaké dovednosti se stanou vaší součástí ať už je vám 1 rok nebo 70 let. Ono totiž umět plavat ještě neznamená umět plavat.

Chcete se mě na něco zeptat? 

 • Napište mi
  Tereza@plavusterezou.cz
 • Zavolejte
  +420 773 500 771

Více o mně najdete tady. 

Kde už jste mě mohli vidět: 

televize, časopisy,  on-line rozhovory

Rozhovor pro ČT24

Beseda Dobré ráno ČT2


Povídání o výuce plavání, výběru vhodných pomůcek.

Časopisy a noviny

časopis Týden

Rozhovor o schopnostech českých plavců. 

časopis Bazén a sauna číslo 5/6 2020

Reference na mou knihu Hrajeme si na plavání. 

region Opavsko

on-line rozhovory

Totální plavání

Rozhovor s Tomášem Vojtěchovským o Totálním plavání. jaké nám přináší výhody. Jaký je rozdíl mezi klasickou výukou a metodou TI. 

Celé vysílání můžete shlédnout tady.

Bezpečnost dětí u vody

Rozhovor pro projekt 3 pod 30.  V rozhovoru se dozvíte, jak zajistit bezpečnost dětí u vody, jaké dovednosti by měly děti ve vodě umět a také to, jak se s nimi začít učit plavat.

Celý rozhovor najdete tady. 

Další rozhovory

Jak přistupovat k dětem při výuce plavání

Rozhovor s vendulou Peckovou pro její blog připravte své děti na 21. století. 

Bezpečnost u moře

Rozhovor s Ivou Hampelovou, majitelkou cestovní kanceláře Jadran za pusu. 

Jak to mám v číslech: 

0
klientů
Projde ročně plaveckou školou
0
kniha
Napsala jsem knihu Hrajeme si na plavání
0
let
učím plavat
0
on-line kurzy plavání
0
klientů
ročně projde mýma rukama

Reference: 

na knihu Hrajeme si na plavání, živé i on-line kurzy plavání

Skvělá instruktorka, profesionální přístup, příjemné zázemí, pohodová atmosféra k dětem a rodičům, prarodičům, tetám a strejdům, prostě ke všem přistupují velmi mi a přátelsky. Já s Nikim za to děkujeme :-)
Martina Langa
Moc šikovná a sympatická paní! Pomáhá mi (na má stará kolena) odhalovat chyby v plavání prsou. Moc děkuji za trpělvost Terezo. :-)
Boris Rennerfotograf
Taky ti musím poděkovat za příležitost, kterou jsi mi dala a naučila mě plavat. Byl to můj celoživotní sen a ty jsi mi ho splnila. Nejsem žádný sportovec. Nikdy mě to nebavilo a vztah k pohybu se u mě změnil teprve před rokem.
Markéta Bartošová
Moc Vám děkuji, přimělo mě to víc si hrát s dětmi, vymýšlet pro ně program, a to je pro mě osobně největší výhra Dost jste mě nasměrovala jiným směrem, že hraní není jen o Legu a procházkách, hlavně u kluků.
Zdenka Němcová
Vaši knihu jsem si koupila spíše jako učitel plavání a předčila mé očekávání. Moc děkuji. Stále se sebevzdělávám a hledám jak výuku obohatit. Vaše kniha je tištěná forma stovek praktických nápadů, která tady chybí. Eva Kiedroňová a Irena Čechovská zase píší úplně jiné knihy. Vzala jsem si ji hned na dovolenou a celou ji už přečetla. Budu ji moc ráda dál mezi kolegyněmi doporučovat. 😊
Johana Římánkováinstruktorka plavání
Knížku jsem včera vyzvedla na poště a do půlnoci četla a četla. Nádhera, která půjde do praxe. Veliký dík 🙏🐟💙
Ivana Štěpánová
Dobrý den,pani Chlebusová, dostala jsem dnes vaši knížku a ještě jednou děkuji. Samozrejme jsem ji hned začala číst a už jsem na straně 68. Je fakt skvělá a nejenže jsem v ní našla kus svého dětství, ale také mnoho nového. Přeji vám hodně spokojených čtenářů a hlavně nadšených plavců. Krásný den.
Hana Dosoudilová
Čte se krásně a též už jsem ji zapůjčila dál :-) určitě neni jen pro rodiče, ale také instruktorky si tam najdou to své. Přesně něco takového mi v knižním světě chybělo, děkuji.
Jana Kloudováinstruktorka plavání
Vcera prišli knihy a uz som v polovici citania. Cita sa velmi dobre a uz teraz som si z nej vela zobrala co využijem na mojom babyplavani, ale aj mimo neho. Este raz velmi pekne ďakujem, ze ste do toho isla, ze to vyslo, a ze robite tuto pracu s radosťou 😊
Karin Hepnerováinstruktorka kojeneckého plavání
Ono celkově na plavání instruktorky dělají cviky a vůbec k nim nic neřeknou. Takže se stávalo, že jsme to dlouho dělali špatně. V tom oceňuji vás, máte pěkně vysvětleno co a jak přesně dělat a máte tam i vysvětlení proč. Což já mám ráda, nemám ráda dělat věci jen tak, že mi někdo řekl, ať to dělám.
Jana Tišlová

Reference na knihu Hrajeme si na plavání

sociální sítě

Reference on-line kurz Hrajeme si na plavání

sociální sítě

Kde ještě mě najdete? 

Aquapark Kravaře

Plavecká škola Hastrmánek, Kostelní 2075/28B
747 21 Kravaře

Facebook

Instagram