e-book

Ve vodě jsem jako doma

Ukážu vám, jak můžete naučit i vy své dítě plavat. Nepotřebujete k tomu žádné kouzla ani čáry,  stačí vám pár základních znalostí. 

1 + vhodé pro děti od jednoho roku, které začínají s plaváním. 

PRÁZDNINOVÁ AKCE

Stačí zadat kód cervenec a odečte se vám z ceny e-booku 20%. Akce končí 31. 7. 2019. 

Zkuste se na chvíli zasnít. Vaše dítě přijde k bazénu, zvedne ruce nad hlavu a skočí krásnou šipku.  S úsměvem se vynoří a doplave ke kraji. Je sebejisté, umí plavat na břiše i na zádech, už se začíná pokoušet o kraula. Miluje plavání i potápění a vy můžete mít u vody větší jistotu.

Jaký je to pocit? Jaké to je, když víte, že tohle všechno umí díky vám? Naučili jste jej to sami.  Právě o tom je tento e-book. Nemusíte s vaším dítětem trénovat metodou pokus omyl. Už jsem za vás ve své praxi většinu tipů vyzkoušela a v e-booku najdete pouze ověřené rady.

Zkušenost s mými dětmi

Mé dcery nechodily do žádných kurzů plavání. Ne, proto, že bych je nechtěla nikomu cizímu svěřit, ale protože na to prostě nebyl čas.

Chodívaly za mnou na bazén, ale já jsem pro samou péči o ostatní neměla více než 15 minut vždy před lekcí ostatních dětí nebo po ní. Snažila jsem se tento čas co nejvíce zefektivnit a povedlo se.

Všechny mé dcery uměly plavat již před čtvrtými narozeninami. Užili jsme si u toho mnoho zábavy.

Ukázka videa k e-booku:

Zkušenost mé kamarádky

Dcera mé kamarádky měla ošklivou zkušenost s vodou. Skočila do bazénu, vypadla z kruhu a začala tonout. Dlouho měla strach vůbec přijít k bazénu.

Odbourali jsme její strach a obavy, právě díky našemu hraní a přístupu.

Později se mi kamarádka přiznala, že sama neumí moc plavat a ráda by cvičila s dcerou. Teď už umí celá rodina a všichni chodí aktivně za námi na bazén. I takhle se může zvrtnout výuka plavání dítěte.

Už 18 let se věnuji výuce plavání. Mýma rukama prošly stovky možná tisíce dětí.

Každý den vidím děti i dospělé jak se učí plavat. Vidím jejich snahu i potíže se kterými se potýkají. Na které bývá většinou velmi snadné řešení či jednoduchá rada.

Za tu dobu jsem zažila i viděla spoustu různých metod výuky plavání a našla pro sebe, svou vlastní nejlepší cestu, jak naučit plavat každého.

Předávám radost a pohodu z plavání všem, kteří mají chuť to zkusit.

 • Nepotřebujete žádné speciální dovednosti ani sportovní nadání své děti můžete učit plavat sami a bude vás to bavit.
 • Naučíte se rozpoznat kvalitu bazénu, budete umět vybrat ty nejlepší plavecké pomůcky pro vaše dítě.
 • Zjistíte, který plavecký styl nejpřirozenější a nejpohodlnější pro vaše dítě. Možná najdete i ten váš správný plavecký styl.

Výhody pro vás:

Díky e-booku ušetříte peníze za kurzy plavání a budete mít mnohem více času věnovat se svému dítěti.

Naučíte se, jak může být plavání nenáročné a pohodové.

Budete vědět jak uchránit své dítě a děti ve vašem okolí před úrazem či tonutím.

Při výuce vašeho dítěte si budete hrát a bavit se. Zlepší se fyzická kondice celé rodiny. Vztah s vaším dítětem se prohloubí. 

Mými kurzy plavání projde ročně kolem 3 tisíc dětí a dospělých. Samozřejmě, že je neučím jen já. Máme velmi kvalitní tým lektorů, kteří mají své dobré nápady a pomůcky jak kterou dovednost učit.

Díky mým zkušenostem a našemu týmu jsem schopná vám poradit a nabídnout řešení na míru,  právě ve vaší rodině s vašimi dětmi. Cena tohoto e-booku je 330 korun včetně DPH, což je  méně než dvě výukové lekce plavání.  Za tuto cenu získáte zásobník her a nápadů, videa a e-book bezpečnost dětí nejenom u vody. 

PRÁZDNINOVÁ AKCE

Stačí zadat kód cervenec a odečte se vám z ceny e-booku 20%. Akce končí 31. 7. 2019. 

Součástí e-booku je: 

 • video s metodikou pro děti
  Natočila jsem pro vás video ve kterém najdete vše co bylo napsáno v eBooku. A můžete si udělat lepší představu o tom, jak postupovat s vaším dítětem.
 • e-book Bezpečnost dětí
  Součástí e-booku Ve vodě jsem jako doma je i e-book Bezpečně s dětmi nejenom u vody a první pomoc. Věřím, že naučit se předcházet nebezpečí našich dětí je velmi důležité.

Dárečky pro vaši rodinu

 • Pro rodiče
  Video podle kterého se můžete naučit cvičit s žížalkou. 

Pokud jste připraveni si hrát a učit své děti novým dovednostem,

klikněte na tlačítko OBJEDNAT. 

garance spokojenosti

Záleží mi na na vaší spokojenosti. Přeji si,  aby vás učení se s dětmi bavilo. Také si však uvědomuji, že tato cesta nemusí být ta pravá pro každého. Proto vám zde nabízím 30 denní garanci vrácení peněz od zakoupení e-booku. 

Reference:

Vzhledem k tomu, že jsem dítě ještě nikdy neučil sám plavat. Informace jsem ocenil. Zvláště pak ty jak zvolit první plavecký styl. Protože jsem dost vystresovaný ocenil jsem taky bezpečnostní zásady, abych uchránil škvrně od úrazu. V e-booku jsem vše pochopil a jsem spokojen.

Martin MokrášIT

E-book jsem četla v době, kdy mé dcerce bylo 11 měsíců a chodily jsme jednou týdně na plavání miminek. Je v něm hezky popsáno, jak se na plavání připravit, co si koupit a co nekupovat. Protože je e-kniha určená pro trochu větší děti, nezkoušely jsme zatím popsaná cvičení, ale rozhodně vypadají moc hezky a taky říkanky jsou super. Časem určitě vyzkoušíme. Myslím, že autorka má mnoho zkušeností a hezky je předává dál. Věřím, že dodá odvahu rodičům, aby se (třeba poprvé) vypravili s dětmi do bazénu a ty si pak dovádění ve vodě zamilují.

Lenka Dašková

e-book ve vodě jsem jako doma