Naučte své dítě plavat hravě a zábavně. Pro děti od 1 roku.

E-book

Základní plavecké dovednosti

Zkuste se na chvíli zasnít. vaše dítě přijde k bazénu, zvedne ruce nad hlavu a skočí krásnou šipku.  S úsměvem se vynoří a doplave ke kraji. Je sebejisté, umí plavat na břiše i na zádech, už se začíná pokoušet o kraula. Miluje plavání i potápění a vy můžete mít u vody větší jistotu.

Jaký je to pocit? Jaké to je, když víte, že tohle všechno umí díky vám? Naučili jste jej to sami.  Právě o tom je tento e-book. Nemusíte s vaším dítětem trénovat metodou pokus omyl. Už jsem za vás ve své praxi většinu tipů vyzkoušela a v e-booku najdete pouze ověřené rady.

Honí se Vám někdy hlavou....?

  • Kdy s dítětem začít plavat?
  • Jak na to, aby to bylo pro dítě zábavné a zároveň jste jasně mířili k cíli : naučit svoje dítě správně plavat?
  • A co zábava, hry a pomůcky - co je osvědčené a nejlepší?

Pak je tento e-book to pravé pro Vás!

Sepsala jsem do něj vše potřebné pro to, abyste mohli začít učit své dítě plavat. Včetně osvědčených pomůcek, her, ale i zdravotnických tipů např. pro ouška nebo pokožku.

Jmenuji se Tereza Chlebusová Kandráčová, 19 let se věnuji výuce plavání a jsem majitelkou plavecké školy Hastrmánek.

Mýma rukama prošly stovky možná tisíce dětí.

Každý den vidím děti i dospělé jak se učí plavat. Vidím jejich snahu i potíže se kterými se potýkají. Na které bývá většinou velmi snadné řešení či jednoduchá rada.

Za tu dobu jsem zažila i viděla spoustu různých metod výuky plavání a našla pro sebe, svou vlastní nejlepší cestu, jak naučit plavat každého.

0
let výuky plavání
0
(ne)plavců měsíčně
0
klientů ročně

Zkušenost s mými dětmi

Mé dcery nechodily do žádných kurzů plavání. Ne proto, že bych je nechtěla nikomu cizímu svěřit, ale protože na to prostě nebyl čas.

Chodívaly za mnou na bazén, ale já jsem pro samou péči o ostatní neměla více než 15 minut vždy před lekcí ostatních dětí nebo po ní. Snažila jsem se tento čas co nejvíce zefektivnit a povedlo se.

Všechny mé dcery uměly plavat již před čtvrtými narozeninami. A to i přesto, že jedna byla divoké a neopatrné dítě, druhá naopak opatrná až bázlivá a třetí si ráda dělala co chce a bylo těžké ji motivovat.  

Zkušenost mé kamarádky

Dcera mé kamarádky měla ošklivou zkušenost s vodou. Skočila do bazénu, vypadla z kruhu a začala tonout. Dlouho měla strach vůbec přijít k bazénu.

Odbourali jsme její strach a obavy, právě díky našemu hraní a přístupu.

Později se mi kamarádka přiznala, že sama neumí moc plavat a ráda by cvičila s dcerou.

Teď už plave celá rodina a všichni chodí aktivně za námi na bazén.

I takhle se může zvrtnout výuka plavání dítěte.

Naučit se plavat může každý! 

Ukážu vám, jak můžete naučit
i vy své dítě plavat. Nepotřebujete k tomu žádná kouzla ani čáry,  stačí vám pár základních znalostí. 

  • Nepotřebujete žádné speciální dovednosti ani sportovní nadání. Své děti můžete učit plavat sami a bude vás to bavit.
  • Naučíte se rozpoznat kvalitu bazénu, budete umět vybrat ty nejlepší plavecké pomůcky pro vaše dítě.
  • Zjistíte, který plavecký styl je nejpřirozenější a nejpohodlnější pro vaše dítě. Možná najdete i ten váš správný plavecký styl.
Vzhledem k tomu, že jsem dítě ještě nikdy neučil sám plavat. Informace jsem ocenil. Zvláště pak ty jak zvolit první plavecký styl. Protože jsem dost vystresovaný ocenil jsem taky bezpečnostní zásady, abych uchránil škvrně od úrazu. V e-booku jsem vše pochopil a jsem spokojen.
Martin MokrášIT

Díky e-booku...

  • Ušetříte peníze za kurzy plavání a budete mít mnohem více času věnovat se svému dítěti.
  • Naučíte se, jak může být plavání nenáročné a pohodové.
  • Budete vědět jak uchránit své dítě a děti ve vašem okolí před úrazem či tonutím.
  • Při výuce vašeho dítěte si budete hrát a bavit se. Zlepší se fyzická kondice celé rodiny. Vztah s vaším dítětem se prohloubí. 

Mými kurzy plavání projde ročně kolem 5 tisíc dětí a dospělých. Samozřejmě, že je neučím jen já. Máme velmi kvalitní tým lektorů, kteří mají své dobré nápady a pomůcky, jak kterou dovednost učit.

Díky mým zkušenostem a našemu týmu jsem schopná vám poradit a nabídnout řešení na míru,  právě ve vaší rodině s vašimi dětmi.
A právě to jsem dala do tohoto e-booku. 

K e-booku dostanete tyto bonusy:

Video s metodikou pro děti

Natočila jsem pro vás video, ve kterém najdete vše co bylo napsáno v eBooku. A můžete si udělat lepší představu o tom, jak postupovat s vaším dítětem.

Bonus v hodnotě 150 korun získáváte zdarma.

E-book Bezpečnost dětí

K e-book Základní plavecké dovednosti vám přidám ještě druhý, a to e-book Bezpečně s dětmi nejenom u vody a první pomoc. Věřím, že naučit se předcházet nebezpečí našich dětí je velmi důležité.

Video Cvičení s žížalkou pro dospělé

Ve videu najdete cvičení, při kterých můžete používat „žížalku".

A ještě garanci spokojenosti

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Přeji si, aby vás vylepšování vašeho plaveckého stylu bavilo. Také si však uvědomuji, že tato cesta nemusí být ta pravá pro každého. Proto vám zde nabízím 30denní garanci vrácení peněz od zakoupení e-booku. Po uplynutí této doby vám automaticky přijde video Cvičení s žížalkou.

A jaká je cena? 

E-book Základní plavecké dovednosti

✓ díky kterému naučíte své dítě plavat,
✓ získáte video s metodikou pro děti,
✓ dostanete e-book Bezpečnost a první pomoc,
✓ a také video pro dospělé Jak cvičit s žížalkou

jsem ocenila na

199 Kč

To je méně než dvě výukové lekce plavání.  Za tuto cenu získáte zásobník her a nápadů, videa a e-book bezpečnost dětí nejenom u vody. 

E-book jsem četla v době, kdy mé dcerce bylo 11 měsíců a chodily jsme jednou týdně na plavání miminek. Je v něm hezky popsáno, jak se na plavání připravit, co si koupit a co nekupovat. Protože je e-kniha určená pro trochu větší děti, nezkoušely jsme zatím popsaná cvičení, ale rozhodně vypadají moc hezky a taky říkanky jsou super. Časem určitě vyzkoušíme. Myslím, že autorka má mnoho zkušeností a hezky je předává dál. Věřím, že dodá odvahu rodičům, aby se (třeba poprvé) vypravili s dětmi do bazénu a ty si pak dovádění ve vodě zamilují.
Lenka Daškovámaminka

Pokud jste připraveni si hrát a učit své děti novým dovednostem, objednejte si e-Book právě teď. Klikněte na tlačítko.

OBJEDNÁVKA E-BOOKU

Potřebujete se na něco zeptat, není vám něco jasné?

Napište mi na tereza@plavusterezou.cz, jsem tu pro vás.