Naučte se správně plavat Prsa v pravidelném 15minutovém tréninku krok za krokem. 

E-book

Naučte se, jak správně plavat Prsa, nejoblíbenější plavecký styl v ČR

Plavecký styl prsa patří k nejoblíbenějším v naší zemi. Možná proto, že plavec nemusí svádět boj s vytáčením hlavy na stranu při nádechu. Málokdo však tuší, že je to koordinačně nejtěžší způsob plavání. A právě proto jej málokdo plave dobře.

Znáte to také? 🙂

 • Cítíte se unavení, bolí vás za krkem a v bedrech?
 • Po několika bazénech chytáte křeče do nohou?
 • Chtěli byste uplavat svůj první kilometr bez zadýchání, v pohodě a přitom si krásně odpočinout a nechat plynout své myšlenky? Místo toho ale zápasíte s dechem a s únavou...

Pak pravděpodobně děláte jednu z častých chyb a neplavete Prsa správně. 

Proto je tento e-book to pravé pro vás!

Poskládala jsem do něj návod jak se rychle, efektivně a hlavně v pohodě naučit plavat správně Prsa. A přidala jsem do něj i několik užitečných tipů. 

Budeme se učit jak plavat rychleji, efektivněji, a přitom se nenadřít. 🙂

Jmenuji se Tereza Chlebusová Kandráčová, 19 let se věnuji výuce plavání a jsem majitelkou plavecké školy Hastrmánek.

Každý rok se plavecké výuky v naší škole účastní téměř 5000 dětí i dospělých, kterým pomáhám, aby se ve vodě cítili jako doma a plavání si užívali.

Velmi často vídám „plavce“ v bazénu, kteří se snaží plavat Prsa...

0
let výuky plavání
0
(ne)plavců měsíčně
0
klientů ročně

I já jsem se kdysi učila plavat prsa. Nejdříve s rodiči, takzvanou žabku. Žabka není plavecký způsob Prsa, je to žabka. Žabka je, když máte při plavání hlavu nad vodou. Nebo, a to je specialita spousty lidí, plavete prsové ruce a kraulové nohy.

Později, když jsem byla starší, jsem chtěla plavat stejně dobře jako můj táta. A tak jsem začala potápět hlavu i s výdechem do vody. Jen s malou chybičkou – nádech co dvě tempa. Vypadá to, jakože už to umíte a je to tak v pořádku, ale není. Pokud plavete tímto způsobem, je velmi jednoduché se tento zlozvyk odnaučit.

Kvalitně plavat plavecký styl Prsa jsem se naučila až v tělocviku na VŠ, kde to byl dril od první minuty. Nebavilo mně to a naučila jsem se to nejdůležitější v mém vztahu k výuce plavání: Takhle to já dělat nebudu!

plavecký styl prsa

Naučím vás jak plavat Prsa správně a také rychleji, efektivněji, přitom se nenadřít a hlavně tak, aby vás to bavilo a byli jste v pohodě.

 • Nepotřebujete být dokonalý sportovec tělem i duší. Tento eBook je pro obyčejné rekreační plavce, kteří se chtějí ve vodě cítit lépe.
 • Nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí vám vaše tělo a chuť zkusit vylepšit svůj plavecký styl.
 • Společně se naučíme, vše co plavecký styl Prsa potřebuje aby i vás plavání těšilo.
 • Rychleji a efektivněji
  → Rádi byste plavali rychleji, ale ať děláte co děláte nezrychlujete?
  V tomto eBooku se věnuji hodně technice plavání plaveckého způsobu PRSA. Pokud techniku zvládnete, uplavete každý svůj bazén mnohem rychleji a efektivněji. Už nebudete tak dřít, budete vodou proplouvat jako ryba ve vodě.
 • Zdravěji
  → Pokud vás při plavání plaveckého způsobu PRSA bolí za krkem, v bedrech a jste po plavání celkově unaveni.
  Začtěte se do tohoto eBooku. Díky němu se naučíte jak být ve vodě uvolněný, jak nespěchat a respektovat své tělo. Možná díky němu uplavete svůj první kilometr s radostí a vášní pro plavání.
 • V pohodě
  → Být v pohodě, je nejdůležitější i při plavání. Nemusíte makat za každou cenu, dřít bazény ode zdi ke zdi. Dobře, rychle, efektivně i zdravě můžete plavat jen když budete v pohodě.
  Naučíme se spolu jak nespěchat, netlačit na sebe a přesto dělat pokroky v plaveckém stylu Prsa.

Mými kurzy projde ročně mnoho dospělých plavců, kteří se chtějí zdokonalit. Většinou stačí dát jednoduchou radu či ukázat kde je chyba. A hned každý plave lépe. Tyto rady a tipy jsem vám sepsala do tohoto eBooku. 

Nebojte se zkusit začít trénovat sami. Celý eBook je doplněn návodnými fotografiemi abyste  vše hned pochopili. A pro větší názornost všech cvičení, jsem pro vás připravila video, které vám přijde v samostatném emailu. 

K e-booku dostanete bonus:

Video

Natočila jsem pro vás video, ve kterém najdete vše, co bylo napsáno v eBooku. Můžete si tak udělat lepší představu o tom, jak postupovat při každém cviku.

Bonus v hodnotě 150 korun získáváte zdarma.

A ještě garanci spokojenosti

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Přeji si, aby vás vylepšování vašeho plaveckého stylu bavilo. Také si však uvědomuji, že tato cesta nemusí být ta pravá pro každého. Proto Vám zde nabízím 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení e-booku. Po uplynutí této doby vám automaticky přijde video s cviky z e-booku.

A jaká je cena? 

E-book Nejoblíbenější plavecký styl Prsa

✓ díky kterému se naučíte správně plavat Prsa,
✓ odbouráte špatné návyky a časté chyby,
✓ zrychlíte a vylepšíte svůj plavecký styl,
✓ plavání i trénink si budete užívat a bude vás to bavit
✓ a navíc s instruktážním videem jako bonus

jsem ocenila na

280 Kč

Je to méně než jedna individuální lekce s trenérem plavání. Za tu cenu získáte návod jak postupovat, zjistíte co můžete vylepšit a co naopak děláte dobře. 

Odpověď zobrazíte klikem na otázku.

Neumím plavat

Pokud neumíte plavat, je třeba začít minimálně s kamarádem, který si také přečte tento eBook.

Co když mi to nepůjde

Celý eBook je velmi jednoduchý a cvičení zvládne každý. Ověřeno mou mnohaletou praxí na bazéně.

Nepotopím obličej

Bez potápění obličeje to opravdu nepůjde. Ze začátku bude stačit, když budete potápět jen pusu a vydechovat do vody. Až to zvládnete budete muset potopit obličej. Plavecký styl PRSA bez potápění obličeje neexistuje. Uvidíte, že to dokážete a potopení obličeje vám nebude dělat už nikdy žádné starosti.

Raději si zaplatím trenéra

Už jsem učila mnoho dospělých, kterým stačilo poradit a vše jim šlo ihned samo. Velmi často si říkám, že v tomto případě mě nepotřebovali. Stačí trochu poopravit a už to vám plave. K eBooku dostanete video, abyste viděli všechna cvičení i v reálném pohybu.

Pokud jste připraveni začít trénovat nové dovednosti, objednejte si e-Book právě teď. Klikněte na tlačítko.

OBJEDNÁVKA E-BOOKU

Potřebujete se na něco zeptat, není vám něco jasné?

Napište mi na tereza@plavusterezou.cz, jsem tu pro vás.